Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image

Поради бджоляра

У медицині застосовується медотерапія.Чи існують які-небудь основні способи лікування медом?

Для лікування мед приймають усередину в розчиненому вигляді, щоб полегшити його проникнення в кров.

Добова доза для дорослої людини складає 100г : уранці – 30г , удень – 40г , увечері – 30г.Приймають мед за 1,5 години до або через 3 години після їжі.

Навіть половини дози (50г) цілком достатньо для зміцнення й оздоровлення організму.

Приймати мед як проти мікробний засіб потрібно трохи інакше. По-перше, мед краще приймати в закристалізованому вигляді . По-друге, приймають його по 1 чайні ложці в будь-який час. По-третє, мед затримують у роті , щоб він усмоктався через слизову оболонку.

При лікуванні медом необхідно виключити з раціону цукор.

Чи можна нагрівати мед?

Нагрівати мед вище 37 не можна це призведе до втрати деяких летких протимікробних речовин.

Зазвичай, в процесі схуднення нам доводитися забути про солодощі, але ж для багатьох жінок це справжній стрес. Чи можна вживати мед в своєму раціоні?

Одним з найважливіших властивостей меду є те, що не дивлячись на його поживність і великий вміст глюкози, білків, вуглеводів і ферментів, мед ніколи не призведе до повноти. Про те, чим корисний мед для збереження стрункої фігури, дієтологи знають не з чуток. Це найважливіша властивість для людей, які потребують солодкої їжі, але і бажають зберегти свою фігуру.

Мед з білою піною (скоринкою) – це погано ?

Біла піна є показником якості меду. Піна кристалізується тоді, коли чистий мед простоїть деякий час. Якщо Ви побачите зацукровану пінку, це означає мед натуральний і зібраний відносно недавно.

А правда що мед не можна додавати в гарячий чай?

Для найбільшої користі мед потрібно вживати розчиненим у теплих чаї, воді або молоці. Але, ні в якому разі не гарячих. Мед, як і всі продукти харчування, втрачає багато своїх корисних властивостей під впливом високих (більше 60-80 градусів) температур.