Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image

РІДНИЙ КРАЙ – ЯК МЕДОВИЙ РАЙ!

 

Вітаємо Вас на сайті бджолиного господарства “сім’ї Романюк”.

SINCE 1959
Наша пристрасть до того, що ми робимо, ніколи не закінчується,
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб виробляти мед найкращої якості , яку ви могли б попросити
Наші вулики розташовані в екологічно чистому регіоні Львівської області, де бджоли мають доступ до численних  садів, золотарника та багатобарвних пасовищ, а також лісів з численними видами флори, які надають  Меду особливий смак.

#savethebees #savethebeesnation

Дякуємо за Ваш вибір!

Мед ЗОЛОТАРНИКОВИЙ

Z-350-2016

Мед ЗОЛОТАРНИКОВИЙ Z-350-2016

Пропонуємо до Вашої уваги Золотарниковий Мед.
Перше що Вам необхідно знати про цей сорт меду це те що він є монофлорним . Зібраний з одного медоносу Золотарника канадського , завдяки кочівлі пасіки “Романюк” на територію густонаселену цією цілющою квіткою.

Основною характеристикою меду є золотий колір доповнений кольором заходу сонця і яскраво солодкийсмак,ніби весь солод світу зібраний в одній каплі Золотарникового меду. Підійде любителям солодкого а особливо дітям.

Користь Золотарникового меду.
Як ми знаємо весь мед є корисний .
Але яку саме користь ви отримаєте від Золотарникового меду?!

Все, що людина вживає в їжу, приносить їй або користь, або задоволення від споживання. Золотарниковий мед чудово поєднує в собі ці якості – смачні ласощі і лікувальний вплив.

По-мимо усіх мікроелементів , амінокислот і корисних цукрів , Мед отримав і особливі лікувальні властивості від основного медоносу Золотарника канадського.

Найчастіше, цей сорт меду використовується при лікуванні запалення сечостатевої системи, захворюваннях нирокта урологічних проблемах. Мед має діуретичний ефект, підсилює вивід рідини з організму, активізує роботу внутрішніх органів і знімає запалення. Також ці властивості допомагають при інтоксикації організму.

Компреси та мазі на основі меду з золотарника допомагають при лікуванні дерматологічних захворювань. В якості профілактики і для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри мед додається в креми.

Також мед надає загальне позитивний вплив на імунну систему, нормалізує рівень холестерину і надаєзаспокійливий ефект.

Рекомендую! Більш детально про лікувальні властивості Золотарника Ви можете прочитати на сайті
ayzdorov

35грн. In stock
Бренд:Romanyk HONEY Farm
Уникальный код:Z350-2016